Znajdź nas

„Koncert dla Omegi” to projekt, który realizuje Fundacja Młodego Kina we współpracy z węgierską Fundacją Gombolyag Alapítvány. Mamy zapewnione finansowanie, ale dodatkowe siły i środki zawsze są potrzebne.

Jeśli chcesz dodać dynamiki naszym działaniom, możesz to zrobić na 3 sposoby:

  1. Najtrudniejszy: zgłosić się do nas i w ramach wolontariatu pomóc w kilku konkretnych sprawach
  2. Średniej trudności: udostępnić nasze materiały w mediach społecznościowych
  3. Najłatwiejszy: przekazać darowiznę na realizację projektu i potem odliczyć ją od dochodu w ramach rozliczenia PIT. Konto projektu: PL97 1320 1104 3038 3364 2000 0003 (właścicielem jest Fundacja Młodego Kina)

Jeśli chcesz nas znaleźć w dowolnej sprawie

produkcja@koncert-dla-omegi.pl

tel. 507014857

Zapraszamy!

Materiały promocyjne

Wspieraj Koncert dla Omegi kupując koszulkę z rysunkiem Szymona Teluka. Mamy różne rozmiary, w wersji damskiej i męskiej. Więcej informacji: produkcja@koncert-dla-omegi.pl

Szukamy wokalistów/wokalistek i śpiewających aktorów/aktorek, w wieku od 16 do 30 lat, do wyjątkowego projektu. ❤ Info i zgłoszenia: https://koncert-dla-omegi.pl/wez-udzial/ Zgłoszenia do 5 lipca 2021. Zapraszamy!

Zapraszamy do udziału w konkursie na polskie teksty piosenek węgierskiego zespołu Omega. Nie trzeba mówić po węgiersku. 😀 Pula nagród: 3000 zł. Termin nadsyłania prac: 5 lipca 2021. https://koncert-dla-omegi.pl/napisz-tekst-piosenki/